Jak reggae wysokiej dub z otoczenia komunikat

Zamieszki

Jak reggae wysokiej dub z otoczenia komunikatPoczątki zespołu w połowie lat 90-tych. powstaje z inicjatywy organizacji lokalnego zbiorowego koncertu powiatu będzie. Okazało się, że u niego nie tak wiele, a pomysł wyszła, aby utworzyć nowy utwór. Tak powstał bunt, w tym Michael „Jacek” dorosłych (bas) i Robert „Robson” to (perk.). Zrobił kilka koncertów w Jawor, za każdym razem inny gitarzysta, m.in. Art i Janka Mazur.In tylko latem 95 lat skład został rozszerzony na stałe w imieniu Shanti-dub dwanaście (Git.), który jednocześnie odgrywa pod Jokerem. Już z nim jako część powstania gra ostatni koncert. Dołączenie do grupy jeszcze dwóch muzyków: Paulo ” Afy ” Pittnera (git. Ił.) I tym ” Janka „kurkuma (Los.), grupa zaczęła pracować pod tytułem Alto. Nazwa odnosi się do ludzkiej słabości, takie jak chciwość i przerost ambicji, i do zespołu, który „ma na koncie” swój Anton, dobry duch zespołu.

Психомор wielu lat jest silnym ośrodkiem kultury alternatywnej. Z poleceń miastem, jak wyniesienie było w 1990 roku, jedna z najważniejszych części свиатки, w tym samym czasie, jak świetny zespół na scenie polskich potraw reggae.

Reggae w zamku

Reggae w zamkuZespół, jak i większość flotą z kości słoniowej, znalazła świąteczny dowód w piwnicy u mnie w zamku, który do tej pory służy wielu grup. To właśnie tam, w czerwcu 1996 roku, w sklepie, zostały nagrane pierwsze płyty, znajdujące się na taśmę nigdy nie opublikował pod tytułem „7 Continents”. Przez rok grupa wyszła na marleykach ‚ 97 w Zgorzelcu i zaczęła nagrywać płytę. W swarzędzkim studio „Chad” został nagrany materiał do albumu „Alerta”, dzięki któremu grupa zyskała jeszcze większą reputację, i od której jest ona znana dziś, fani polskiego reggae. W „alert”, zespół pomocy z udziałem Paulo „Osiat” Osiatycki na klucze i Tomek „mały” Ślęzak w congach. Kreatywność jak wysokie-dobra stara polska szkoła korzeni reggae, mocno zbudowana z drewna dębowego. Niski ciemny, powolne tempo i na elementy dębu zmuszają cię do umieścić na jakiej wysokości będzie w kilku grup lub tak pozytywnej wibracji. To czas brzmi to „ostrzeżenie” i” 7 kontynentów ” nabój, który oferujemy w tym artykule, aby pobrać zupełnie za darmo i legalnie. Ale znowu w drużynie…Pamiątkowy Olecko

Również te święta z 1997 roku zespół wykonał na festiwalu „przystanek Olecko”, gdzie stał się jednym ze zwycięzców konkursu. 

Tam mieli wspólne wystąpienie, czyli projekt działa tylko. Koncert w Lecce, gdzie graliśmy na głównej scenie, jeden z najlepszych koncertów w moim życiu. Energia, której nie da się zapomnieć”-mówi gwarancją od Shanti-Dub.

Również te święta z 1997 roku zespół wykonał na festiwalu "przystanek Olecko", gdzie stał się jednym ze zwycięzców konkursu. Rok później, projekt swojej maszyny, „Jack” domu pod nazwą As highly Produktion opublikowanym na jego ograniczony nakład komory pod tytułem „Ostrzeżenie”. Dzięki wam, chcieliśmy także, aby grupa była na żywo z programu Trzeciego Polskiego radia. W tym samym roku grupa dokonała kilku pokaz. w Zgierz, Wrocław, Moline, Jelenia Góra lub ciszej. Został również nakręcony film o zespole, którego twórcą był Cornell „rurka” АОЛ. Dzisiejszy film gdzieś w archiwach i czeka na digitalizacji.

Grupa zakończyła działalność w 1998 roku, a jej uczestnicy rozprzestrzeniły się na całym świecie muzyki i geografii. „Jacek” wylądował w Szkocji, gdzie obecnie tworzy nową grupę roboczą reggae o nazwie świadoma kultura. „Shanti dub” po upadku, jak zaczął grać z бриолином w Radical news, który z punk-kompozycją doszło do radykalnej systemu dźwiękowego Soundsystemu. Tworzy również swój projekt Javara Sound System, w którym on pracuje z nami-jak El Alto. Afa grał przez jakiś czas z pozytywnymi wibracjami, nawet epizod z Baggio Tappanem… i Robson wyciągnął muzyki…

Bez wątpienia, zostawił swój mały ślad w polskiej historii reggae, ze swoim dźwiękiem i Echo-wiadomość. Była to jedna z najbardziej interesujących utworów reggae 90-tych. musimy po prostu zaprosić was opuścić, aby słuchać piosenek, które znajdziesz w naszym dziale download. Obecnie do pobrania” 7 kontynentów ” nigdy nie została opublikowana ani nie została opublikowana przez tydzień, a także album pod tytułem „Ostrzeżenie”.