Legendarny weteran reggae. Jakie są stare dni powszednie z do? Byliśmy oglądać film

Legendarny weteran reggae. Jakie są stare dni powszednie z do? Byliśmy oglądać film "Serce Jamajki".""Serce, Jamajka-projekt muzyczny, przeznaczony do połączenia legendarnych muzyków z tymi, które zaczynają podbijać serca słuchaczy ze swoim talentem. Wszyscy będziemy w kilka dni, usłyszymy i zobaczymy nagrać reggae-najbardziej znany w położenie akustycznej i przygotować się do światowego Tournee.

Sesje nagrań grupy Inna Yard podstawą do opowieści o kulturze, tożsamości i historii jamaiquinas-wyspa, tajemniczy i zagadkowy. Aparat będzie śledzić wykonawców, którzy grają na werandzie drewnianego domu, trochę odważne, przyłącza wzgórza Kingston. Po, usłyszymy kilka historii muzyków i dowiedzieć się ich osobowości. Swoją historię nam wyznacza miejsca, które warto Turcja, między innymi,:

Reggae przeżywa swoje odrodzenie się, zarówno w kraju, jak i za granicą. Społeczeństwo nadal rośnie, ciekawy i głodny tych niezwykłych dźwięków.

Jest to jeden z ostatnich momentów, ten film mógłby się pojawić w najbliższym czasie zostaną podjęte legendarnych zespołów z tego gatunku, są przecież zrezygnować od czasu do czasu.

Getto w Trenchtown kiedy mówimy o Ojczyźnie Reggae,

wiejskiej biedy są duchowej ojczyźnie reggae, poczuć przekonaniami rastafarianas. Tam urodzili się rytmy Nyabingia, te pola, że fabryka, fabryka” duchowej ” Rastafari jest uprawiana ze szczególną wrażliwość,

wszystkie Sale do tańca, które dziś brzmią w muzyce współczesnej, są tworzone na Jamajce i w starożytności były bardzo ważne dla rozwoju Reggae. Niezmiennie jednak, pełen energii, taniec i seksualne umiejętności, wypoczynku dzikich,

Getto w Trenchtown kiedy mówimy o Ojczyźnie Reggae,legendarne studio nagraniowe, Studio One, obecnie zamknięty, że zwraca się do życia, dzięki sesji muzyki z wykonawcami, studio nagrań Tuff obligatori również został zamknięty w ciągu roku, a także wraca do życia, tym razem, dzięki młodzieży, muzyka, którą chcą słuchać reggae na winylu.Ale najważniejsze jest to, wchodzić w domu naszych bohaterów, spojrzenie na jej trawnika, w ich kościołach, barach i innych miejscach, ważnych, a więc portret film będzie głębokiej, intymnej i osobistej, i to jest to, co będziemy robić wszystko, co można zrozumieć korzeni muzyki reggae, i dlaczego tak ściśle tka z historii Jamajki.

Na ekranie, także zobaczymy, plik materiału, mocne i bardzo rzadko, który zawiezie nas do dni, że Gleba Jamajski była muzyka reggae. W scenie punkt kulminacyjny filmu, zobaczmy fragment koncertu Europejskiego tournee, i mogliśmy zobaczyć, że typ szacunkiem i radością spotykają naszych muzyków. Każdy z nich jest głęboko wdzięczna publiczność za recordárs pojawiają się, i to dla niej nadal tworzyć muzykę, a nie uciekać od niego.

Film to zapis niezwykle ważny symbol reggae, 

Film to zapis niezwykle ważny symbol reggae, który wciąż z nami, ale nie tylko, aby podzielić się swoją muzyką, ale i przekazać pałeczkę następnemu pokoleniu. Inna of Yard jest sprzęt legendarnych wokalistów reggae quekov nagrać wspólnie album ” the Soul of Jamaica (Część 1), który jest przeznaczony do Źródeł muzyki reggae-muzyki, szeroko rozpowszechnione w przyrodzie.

Inna pobierz Podwórka, to znaczy, że na podwórku, lub w ogródku, bo są nowe kierunki Muzyki, takie Jak ska, rocksteady, lub, oczywiście, Reggae. W ten sposób dwadzieścia muzycy zebrali się na Tarasie domu, położony na wzgórzach, Kingston, zanurzone w bujnej przyrody jamajki. Wśród nich jest dwóch legendarnych, jak Ken Booth, Ja Kiddus, Winston McAnuff, Cedric Myton, (wokalista the congos, i the Viceroys), Godzin Andy, Marcia Griffiths, Judy Mowatt, i bardziej młode pokolenie muzyków reggae JAH9, Limonka, Kush McAnuff i Derajah.