MYLES KENNEDY: WIELKI WOKALISTA

Fanatycy i tak i nie fanatycy, wiemy, kto to taki duży cylinder i wielką grzywą pod nim,wokalista trzyma przez lata. Ikona rock żyje, jeden z najlepszych gitarzystów świata; Slash nie trzeba przedstawiać. Wszystko, co możemy kontynuować swoją karierę, co widzieliśmy, przejść przez różne projekty, oczywiście, jak wszystko, czego się dotknie, zamienia się w złoto, projekty te szły na podbój świata w pierwszym dysku, a potem schodziliśmy obrotów dowiedzieli się, według zagranicznej prasy, że ten mega-projekt już nie istnieje. jedną z nich słyszałam: „Boże, kiedy byli@ przyjdzie Slash Lima?!” … bo kocham strun idzie w najbliższych tygodniach zaoferować swój pierwszy koncert w Limie. Teraz ja cos informacji o dużym rejsu gitarzysta w to wielką muzyczną podróż. Za co ten pan nie tylko „były gitarzysta grupy” Gun’s N Roses”.

MYLES KENNEDY
Jak mówi gitarzysta w już wspomnianej autobiografii, Axl nie tylko pragnął przejąć kontrolę nad twórczy i prawny, ale i wywołało liczne desplantes w dużej ilości koncertów grupy pataletas własnego dziecka dziesięciu lat. I od tych, którzy chcą przechylić szalę w stronę jednej ze stron, należy powiedzieć, że, po podzieleniu grupy, Slash i inni członkowie nie zatrzymał się wokalista tworzyć muzykę i współpracy z różnymi artystami, podczas gdy Axl zniknęła w ciągu ponad 10 lat, aby wrócić z „Chinese democracy”, dysk bezpośrednio pod nazwą Guns. Coś będzie nie tak? Nawet tak, że to wygląda na to, chociaż, jak płyty na Slash i trudności, wokalista aby znaleźć piosenkarkę z zakończenia połączenia.

Czy wokalista jest najważniejszy w zespole?

Slash & Eric DoverEn 1995 roku, gitarzysta stwierdził, zawór wydechowy w rozczarowanie sytuacji Guns z publikacją „It’ s five o ‚clock somewhere”, pierwszy dysk projektu pracownicy nazwany Slash ‚ s Snakepit. W tym, Slash wziął twórczą kontrolę, towarzyszy również Guns Matt Sorum i Gilby Clarke, ponadto, Mike Inez, Alice in Chains, pod. Tylko brakowało zaproszonego artysty i wybrany został Eric Dover, Jellyfish. Wokalista profilu jest znacznie niższa niż u innych muzyków, które uzupełniały uczenia się, i pomimo to, aby zrobić dobrą robotę w nagraniu albumu, nie wchodził w skład grupy do następnego LP. Pięć lat później, i Slash poza pewno, że wtedy można było nazwać „gang Axl”, został opublikowany w „Ain’ t life grand”. Tym razem sekcji wokalnej padł na praktycznie nieznany Rodzaj Jackson, nowy wokalista, niski profil, który jednak wykonał pracę wspaniale w tym niedoceniane, duży album hard-rock. Nie Jackson wrócił do współpracy z Slash.

Slash & Scott Weiland; był kolejny krok, basista z dużą grupa Velvet Revolver, gdzie związał, tym razem tak, głos na wysokości. Slash postawił grupę na pracę wraz z przyjaciółmi i ex-Guns Duff McKagan i Matt Sorum, i mają za zadanie wziąć mikro był Scott Weiland, który właśnie zostać bezrobotnym po podzieleniu Stone Temple Pilots. Pierwszą płytę, „Contraband”, został opublikowany w 2004 roku i wszystko szło dobrze do tego stopnia, że w swojej autobiografii (znowu uciekać się do niej) Slash mówił podekscytowany grupy, Truman z niepokojem myślał, że znalazł się przed zbliżającą się publikację jego nowej płyty i co to może być, jej zdolności ostatecznie. Nie ma nic bardziej odległego od rzeczywistości. Po wyjściu na Wolność”, w 2007 roku, pojawiły się nadwyżki, napięć i wyobcowania, jeszcze raz, między Slash i piosenkarz, w tym przypadku Weiland. Zły środowiska, która skończyła się wraz z wydaniem wokalisty grupy, uwalniając któreś bezpośredni w MEDIACH, mających na celu Diabła i wsparcie Axl, z którym Weiland nagle wydawało się, czuć się utożsamiali. Po jego odejściu, i do dnia dzisiejszego, – oświadczył w wielu przypadkach, że Velvet Revolver nie zniknie, i które w dalszym ciągu pracować w hipotetycznej trzeci album. Problem w tym, jak nie, że oni nie dostają wokalisty.