Paxos reggae festiwal: Wyspa reggae jest w ионической Grecji (29-31 sierpnia)

Paxos reggae festiwal: Wyspa reggae jest w ионической Grecji (29-31 sierpnia)Reggae świat dodaje przystanek w Śródziemnomorski Letnie wycieczki. Po Bababoom, festiwal i inne duże wydarzenia w Europie, pod koniec sierpnia spotkanie w Paxos, rajskiej wyspie Joński Grecja, na # PRF2019, trzy dni reggae festiwal wśród białych, piaszczystych plaż, film, debatę i oczywiście dobra muzyka: afrykańscy artyści, włosi, grecy, bogatego programu morskich koncertów.

Festiwal Paxos Reggae-sierpień 29-30-31: trzydniowy festiwal muzyczny i wiele innych. Trzy dni spotkania artystów i widzów z różnych zakątków świata, na pięknej scenie zatoki Лакка na wyspie Paxos.

„Koncepcja Trójcy ma wartość Środkowej w świadomości Reggae i Rastafari” -wyjaśniają organizatorzy # PRF starań do tego, aby zgromadzić artystów z Włoch, na kontynencie afrykańskim, i Grecja, to pragnienie, aby dzielić się muzyką, pokoju, wolności, aby czuć Ziemię, jako jeden kontynent i kraj, aby kochać każdego z nas, i to mityczne miejsce, które nie ogranicza się rola, miejsce i otoczenie organizacji naszej imprezy: te składniki sukcesu festiwalu, który z roku na rok rośnie”.

Muzycy z Afryki i afrykańskiej diaspory, które przynoszą bogatą i unikalną, 

kulturalną i duchową muzyczną tradycję na całym świecie, w programie, który stawia je wraz z dobrze znanymi nazwiskami Unii, włoskiego i greckiego reggae: from the Awa Fall (italo-senegalese), która przyjedzie na Paxos, po występy na Rototom i innych europejskich scenach korzeni, rock i reggae Marumba i Playmore Band back from Bababoom, Muzycy z Afryki i afrykańskiej diaspory, które przynoszą bogatą i unikalną, Innacantina, MR.Wspólny wybór i Sealow, zamknięcie koncertu stele w Europie-co?Z kontynentu afrykańskiego, Ghana Rememoranali Hali (technicznie znakomity głos sukcesu na zachodniej afrykańskiej sceny muzycznej) i Koblavi Dogah, perkusista-tancerzem, który stara się zachować tradycyjną muzykę i taniec, nawet poprzez szkolenia.

Z Ugandy Daniel Окирор, artysta w Panteonie afro-fusion-z rytmami nadziei, Eddie 55 i Audrey Bera-obiecał stworzyć niepowtarzalny i prawdziwy угандийский gatunek, który łączy w sobie kilka najważniejszych afrykańskich instrumentów i bębnów z nowoczesnymi zachodnimi narzędziami w ogromnej wizji. Z Gambii Саах Karim (liryczny wojownik), jeden z najbardziej utalentowanych śpiewaków nowej afrykańskiego reggae.

Z Zimbabwe, Кировамутанда, muzyk i instrumentalista, który łączy tradycyjny dźwięk Mbira Zimbabwe z wpływem hip-hop, soul, rap i reggae. Trochę Paryskiego banlieu i trochę мартинема, rzadkiego od „Fonpanie”, z jego niepowtarzalnym stylu, który łączy Karaiby wpływu (jamajskie reggae / tradycji мартинема) z afro-amerykańskiej muzyki (hip-hop, blues, soul i rap).

Na koncie do Grecji Мамалетта (Mariletta Konstantara), 

która grała z muzykami z całego świata, w Stanach Zjednoczonych i pisze muzykę, teksty i orkiestra w hip-hop, trip-hop, jazz, fusion, soul, funk, blues, dub, reggae, afro, Bałkanów, Ребетико i inne style;

Na koncie do Grecji Мамалетта (Mariletta Konstantara), Triggafinga, D. J. Wybór, że między muzyką reggae i dancehall, wydaje się, regularnie na całym świecie, od Włoch, Niemiec, wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Portugalii, Holandii, Grecji, Hiszpanii, Belgii, Norwegii, wysp Kanaryjskich i Jamajki; zespół 4DubVibes, Larissa w Grecji Środkowej, pod tytułem „opór i solidarność”, między roots, reggae, dub i heavy i steppa sound; i sama Paxos, Spyros Kavvadas, muzyk, wirtuoz, który gra z dużymi i mieszanek na ich show, różne style, w tym Sirtaki, rebetiko i Jazz.

Z wyspy na południe od Korfu, w tym śródziemnomorskim teatrze wojny, zalet i śmierć niewinnych, # PRF2019 przyczynia się do pozytywnego przesłania jedności, solidarności i szacunku, który chce osiągnąć wszystkie cele. Festiwal, nic dziwnego, ma program, który na co dzień rozgrywa się w trzech etapach: z wysokim słońcem-to „nadmorski dwór”, na plaży, w rzeczywistości, w drugiej połowie dnia „główny dziedziniec” z кинофестивалями, wykłady, obradami i innymi imprezami w okolicy starej szkoły w zatoce Лакка, a wieczorem-długo oczekiwany „ważny krok”.

Sens w tym, aby dotrzeć do wszystkich, turystów, 

паксиотского ludności, rodzin, marynarzy, dzieci, muzyków, artystów, entuzjastów z całego świata, na festiwalu, który dba o poszanowanie i dbałość o ziemi wszystkich mężczyzn.Wraz z Wolnej plastikowej Stowarzyszenie Paxos, w sensie odpowiedzialności za wyspa, środowisko i ekosystem, w którym impreza się odbędzie, #PRF2019 robi dobry krok w kierunku festiwalu wolnej tworzywa sztucznego: brak odpadów, woda jest za darmo dla wszystkich (wspólne dobro), ale nie w tradycyjnej butelce 50cl: tylko większe pojemniki, z których wyciągnąć z kieliszków partii, pojedynczo i bez słomki, które będą oceniane pod zastaw, aby dać im odwagę i uniknąć strasznych plastikowych dywanów od zdarzeń post. Zostały również zaplanowane są zbiorowe działania w zakresie monitorowania i czyszczenia plaży , a także dyskusja / warsztaty w zakresie ochrony środowiska, a w szczególności, z tworzywa sztucznego pytaniach.

Festiwal Paxos Reggae-to międzynarodowe wydarzenie muzyczne, artystyczne występy, dj-ów, warsztaty i innymi działaniami skierowanymi na łączenie różnych kultur i łączenie ludzi poprzez muzykę i sztukę. Samoorganizującym się zespół młodych wolontariuszy, artystów i miłośników reggae, non-profit, dla jej realizacji zbiera pomoc wszystkich, przez crowdfunding tutaj

Wydanie 2019

Zespół PaxosIl dziękuje wszystkim, którzy uczestniczyli w crowdfunding, w tym roku podwójnie hojnie w porównaniu z ubiegłym rokiem. Instytucjonalne partnerzy: gmina Paxos, miejskie spotkanie Lakki, stowarzyszenie kulturalne Posejdona.

Techniczne partnerzy do tej pomocy na kilka sposobów: Anek Lines, Kamelia lines, Kerkira lines, Plastic Free Association Paxos, Basorlegi.eus, Paxos Map, Astarbene (The reggae radio show), Maria Papaefstathiou, The literówka, MusicXchange( do pomocy w organizacji obecności afrykańskich artystów), Vision of Sound.

Z góry dziękujemy restauratorów, hotelarzy, kupców i touroperatorów Paxos i wszystkich tych, którzy chcą dołączyć do tych zbiorowe wysiłki na promocji PRF.

Jak dojechać: możesz zacząć z Ancona i Bari z liniami анек do Korfu i Igoumenitsa (lub w samolocie-w Kerkyra / lotniska Korfu. Z Igoumenitsa, to na pokładzie promów z Kerkyra Lines (również samochodem), podczas gdy z Korfu przez Kamelia Lines (lub Hydrofoils Joy Lines).