Reggae idzie w świat

Choć w stylu późnego testowania 60-tych nie miały istotnego wpływu na branży muzycznej, koncepcję degustacji, która oznacza, że dysk-dżokej historii lub rap poprzez piosenki, którą wytwarza właściwie jest jednym z najstarszych rodzimych tradycji muzycznych. Od momentu pojawienia się pierwszej system nowych sposobów, aby przyciągnąć i zabawiać publiczność na swoich występach. Po pierwsze, zrobili, wybierając piosenki, która była i szersze niż u konkurencji. Najlepsze hity, a często ci, którzy nie mogli słyszeć-to złoto i pracowity. Dziś skórki, które korzystają klubu mają swoje korzenie w niestandardowe głośnik, który usuwa wszystkie znaczniki hit płyty, tak jak ich konkurencja nie proroka Mahometa. Hity mogli zbudować reputację, ale pracować di, i był, i dla tego, aby widzowie, bawi, nawet gdy zabrakło hitów. Zaczęło się wszystko z dźwiękiem alias eleganckie sukienka, i dalej, poprzez interakcję z publicznością, prochem i śpiew przez żebra, które były skrzynkami.

Nowe brzmienia, nowe gatunki

Nowe brzmienia, nowe gatunkiWkrótce, wybierak był ten, kto fizycznie igły na płytę, a w rolę stała się o wiele bardziej skomplikowane. Wkrótce, występy stały się bardziej popularne i popytu z desek, który miał służyć jako podkładem. Pierwszym, który nagrał album sir komika, ale najbardziej popularnych i najbardziej wpływowych tego czasu był hrabia. Nie na długo przed pojawieniem się na scenie nowego pokolenia lub opiekacz z zupełnie nowy dźwięk. Odeszli od swoich poprzedników, tworząc płytki tak różni się od oryginału, że trudno odróżnić. Był tym, który zapewnił uznanie styl opiekania – jego płyta była miesięcy w pierwszej kolejności wszystkie top.

Jego był „być zawsze pewni, że nie z rytmu, rytm i nie odstąpi od ciebie!”. W branży, która nigdy im nie płacili więcej niż pędzel dolarów i w których pojęcie praw autorskich było zupełnie nieznany nagle stał się bardzo opłaca się mieć faceta, który mówi nad talerzem innego, podczas gdy dochody były doświadczenia bezpośrednio w rękach trzeciego, który to wszystko zrobił. W połowie lat 70-tych, najbardziej znane nazwiska testowania sceny były. Książę daleko w rzeczywistości, w następujący i na korzeniach ruchu, które w tym czasie rozwijały się takie utwory, jak pod ciężkie obyczaje. Ich społeczni świadomej tekstów daleko byłej granicy tego stylu.

Młody imigrantów została założona w zjednoczone ameryki, nagłośnienie, jak te, że słuchał na Jamajce, jak chłopiec. Pod nazwą grał reggae na początku, ale szybko zorientowałem się, że młodych murzynów w Ameryce znacznie lepiej napijmy się, kto pracował na niego odpowiedzieć. Dlatego próbował rozmawiać przez funk i disco hit i był sukces. Podniósł testy, podczas wszystkim poza utwory i to ciągle się powtarza. Był to pierwszy hip-hop, początki później najbardziej popularnych muzyka w Ameryce. W ten sam sposób, co wcześniej czterech dekad, R&B wpłynęły na rozwój prawdziwej dźwięk, tym razem testy, aby określić przyszłość współczesnej muzyki amerykańskiej.

Przemysł muzyczny

Przemysł muzycznyZawsze była znana za to, że jest sterowany przez swoich pragnień, począwszy od systemów lat 40-tych, przez i reggae okres, to zawsze publiczność była ta, która decyduje o tym, co chce usłyszeć. W końcu lat 70-tych Jamajka zmieniał się i zewnętrznie, jak i wewnętrznie, weszła w erę globalizacji, pełna obietnic o bogactwie i postępie. Widzowie stali się zmęczony piosenek kolorowych i społecznych tematów, wszystkie były „łatwiejsze” w rzeczywistości, coś, co on może grać, nie myśląc był jednym z pierwszych autorów, którzy im na to zezwolił. W ciągu dnia pracował w Studio One, a w nocy nagrał swoje utwory, śpiewali nowych słów za pomocą starych melodii. Jego nagrania są automatycznie stawały się przebojami.

Ze swoimi session zespołem zauważyć początek starych hitów. Wkrótce stali się najlepszymi session-grupa czasu, złożony z genialnych muzyków. Z ich eskorta stał się pierwszym piosenkarz, który stał się gwiazdą. Intensywny rozwój technologii pozwoliło na rozwój jeszcze jednego nowego gatunku – ruga. Ruga prawie w całości jest wykonany na podstawie komputerowej generowanych rytmów. Jedna z pierwszych w pełni komputerowych piosenek była. Nowa generacja raga muzyków wzięło takie nazwy był jednym z muzyków, którzy to główny błąd omal nie kosztowała kariery. Tylko że podpisał ogromny kontrakt w Europie wydała piosenkę  w której otwarcie wzywa do zabijania homoseksualistów.

Świat był zdumiony, negatywne opinie nie tylko jemu, ale i wspólną branży muzycznej. Mu nie długo muszą zrozumieć swój błąd, zwrócił się publicznie przeprosić, a wkrótce potem stał. Ogromny popyt, ale i jeszcze większą liczbę nowych, że między nimi ukazał się konkurencja. Przemoc coraz częściej, jakie tematy ich piosenek, i to wezwanie do przemocy, a następnie na rasową nienawiść i. Taka sytuacja na sceny i dziś, ale, na szczęście, istnieje duża liczba wyjątków, wokalistów i  którzy w swoich utworach głosił rasową i społeczną równość i szacunek, wracając tak oryginalnym duchu reggae.