REGGAE SOK DO PEREIRA

REGGAE SOK DO PEREIRAPrzed tym, jak wywiad SAP Reggae, miałem okazję iść na oficjalny koncert grupy. Krajobraz, atmosfera, dobre wibracje uczestników i dobra muzyka były poleconym o wprowadzeniu, z którym debiutował, że tak powiem, na prawej nodze.

Rozmawiałem z Carlosem Mario Ванегасом, przedstawicielem grupy i niemieckim Пинеросом, dyrektorem muzycznym. Powiedzieli nam, że oni spotykają się półtora roku temu, ale trzy lata temu nadszedł czas, komponować, poznać, uwierzyć w muzykę.  Grupa zaczęła się z trzech osób: Daniela Rivera (wokalista), Santiago Арбелаес (gitara) i Pablo Лондоньо (wokal i gitara).

Ostatni odszedł z grupy, ale muzyczny duch pozostał wśród kilku przyjaciół, którzy zebrali się śpiewać na uniwersytecie. Po pewnym czasie prób i prezentacji przestali zadawać istotne pytania, które wszyscy utożsamiali. Co możemy zrobić, aby zebrać grupę razem? Jak będzie grupę lub będzie jej w końcu? Zgodzili się w zgodzie, i wtedy narodziła się grupa „SAP Reggae”.  Dziś składa się z:

Kto to jest lub kto to jest SAP Reggae?

Kto to jest lub kto to jest SAP Reggae?Niemiecki Pineros: SAP Reggae-to duch. Jest to umowa, artystyczne i kreatywne ćwiczenia z dynamiką człowieka, która sprawia, że jesteśmy różne. Konsultacje z teatralną grupą do kostiumów, oświetlenia i już zaczynają budować inne konteksty. Odkąd pojawił się zespół ludzi, że często nawet nie możemy sobie wyobrazić. Dlatego SAP-to muzyczny duch, który działa i nie zależy od ludzi. W rzeczywistości, to ma prawo spowodować. W ostatnią sobotę to była nasza pierwsza placówka, która otrzymała dobrą odpowiedź od społeczeństwa. Aby być pierwszym wydarzeniem, które zorganizowałem.

Czyli, SAP Regaae to przestrzeń dla sztuki, dla osób, które mają artystyczną szkolenia, czy to fotograf, aktor, lub … wielu ludzi przychodzi, aby dołączyć do tego zespołu.

Jakie wrażenia zaznaczyły się w grupy?

Wy trzej byli pierwszymi?Jakie wrażenia zaznaczyły się w grupy?

  1. P: cóż, nie pierwsze, ale te, które przyjmujemy definicję, aby przekształcić w projekt. Wcześniej to było bardzo nieformalnie. Bardzo swobodnie. Odkąd zdecydowaliśmy się zorganizować, historia podzielono na dwie części. Proces ma inny sens. On już nie błądzi, a koncentruje się lub unaocznia to, co chcemy zbudować. To stawia nas na inny poziom praktyki. Tam zaczęliśmy to, co chcieli zrobić. it.it to nie tylko w muzyce. To po prostu część sztuki, które chcemy i zaczynamy to robić.

Możemy trenować fizycznie, aby wykonywać wycieczki, koncerty. Aby móc zrozumieć elementy, które mają do czynienia z estetyką, z scenariuszami, oświetleniem, mową i innymi tematami, które dotyczą sztuki i montażu. Stąd pomysł jest zbudowany inaczej, bardziej zorganizowany sposób. Mamy cel do spełnienia w określonych miesiącach. Wiemy już obowiązki, lub sprawa Daniela, który wie, kiedy powinna przyjść, aby powtórzyć, i w jakim czasie ona pozostaje, bo ona mieszka w Manizales.

Można muzycy, ale czy wiesz gatunek?

Grupa zawsze była ta dyskusja. Najpierw nazwaliśmy SAP Reggae. I z procesem, który przeprowadziliśmy podczas spotkania z muzyką, którą chcemy zrobić, widzimy, że istnieje połączenie wpływów. I nie chcemy, bo my nazywamy siebie „SAP Reggae”, aby ograniczyć się do konkretnych gatunków lub stylami.

Właściwie to zaczęło się od tego pomysłu, ale w rezultacie-powiedzmy, zbieg okoliczności wydania – były bardziej zróżnicowane predyspozycje.   Powiedzmy, że nie możemy powiedzieć, że jesteśmy grupą reggae rush, bo struktury utworów, których u nas nie ma w tych strukturach. Wykorzystujemy te zasoby, ale są one narzędziami. Filozoficzne zasady, takie jak Rastafari, również nie są używane w zasad ideologii.

Nie praktykujemy ten rodzaj kultury. Wierzymy, że muzyka reggae jest bardzo ciekawa. Ma społeczne filtry dla młodych ludzi, a jeden nasycony z tej strony.

Ale jeśli tak, to dlaczego SAP reggae zaczął z tego rodzaju? dlaczego to zdanie?

Carlos Mario Ванегас: myślę, że to dlatego, że, gdy grupa zaczęła, tekst piosenki został napisany przez Даниэлой. I Daniel pochodzi od tradycji reggae. Praktykowane rastafarismo. I Daniel” Syjon ” basista, to дредлок. To z tej kultury. Kiedy zacząłem z muzyki, właściwie tematy, które tam były, były: jak nie będę się śmiać, sumienie SAP. Inaczej Sprawiedliwość.  Tylko trzy sztuki, rozpoczęły się w stylu reggae. Następnie skonfiguruj go, a ja chcę być uparty. Od tego czasu, jak zaczęli z tego stylu, wiesz, że reggae przenosi się do miasta? Jak to jest ruch?Ale alternatywnych gatunków mało. Zwykle zaczynają się procesy, które nie trwają długo. Być może z powodu okoliczności życiowych. Czego potrzebujesz, aby przetrwać i nie ma zbyt wielu szans, aby poruszać się w ten sposób. Ponadto, ponieważ muzyk bardzo źle to opis generowany tutaj. Na przykład, jakieś pieniądze od państwa, które jest stracone, ponieważ projekt nie może być przedstawiony. Oznacza to, że te procesy, które są nie zajmie dużo czasu.

Sativa, chyba najbardziej reprezentatywna grupa z punktu widzenia gatunku reggae w mieście. Teraz niektórzy ludzie przyszli z Viterbo i znajdują się w uniwersytecie, nazywa NABOO. Jest jeszcze jedna grupa pod nazwą Sonora Alcatraz. To jak reggae-SKA. Są takie grupy, które rządzą tym stylu w mieście.

Twoje logo jest urzędnikiem, kto to zrobił?

W logo, na przykład, co oznaczają gwiazdki, trójkąta, pierwsza litera, S, z korzeni i kwiatów?

Człowiek, który zajmuje się problemem płynu. Biorąc energię z korzenia. To, że chcemy stworzyć w grupie. Logo w dużej mierze podsumowuje tę muzycznej ewolucji (ewolucja poprzedniego logo). Mieć organiczny pytanie i myśleć w сегментированном miejscu. Do tego, aby otwarcie tego,co może się stać. Jest to odkrycie, które znajdziesz w drodze. To logo. Budowanie siebie, ducha, który jest reggae.

U SAP Reggae jest komunikat dla społeczeństwa. Czego szukają lub mogą znaleźć te muzyczne teksty zbliżone do grupy?

  1. P.: jest coś, o czym wyraźnie mówimy jak ludzie, a nie jak muzycy i artyści, a mianowicie, że w świecie trzeba zdawać sobie sprawę, nie zamykać oczy na tak wiele rzeczy, które, jak twierdzą, nie mają nic wspólnego z jednym. Być profesjonalistą – to być w służbie społeczeństwa. Można zamiatać ulice, ale jesteś profesjonalistą, bo obsługujesz ludzi. Chcemy być profesjonalistami w muzyce.

Muzyka między nami oferuje ludziom, że naprawdę wierzą w to, co robią, i jak powinny się zachowywać. To nie „wszyscy”, a „kim jestem”. W jaki sposób ja bym wybrał, gdyby zrozumiał, że życie nie zawsze jest idealna. Ile bym nie robił, gdyby znał wszystkie konsekwencje.  Jeśli narzekacie na władcę, to dlatego, że pozwolili mu wybrać. To nie” oni”,” inny”, ” jeden.”Nie ma. W rzeczywistości, to jest pytanie, które jest częścią człowieka.