Skąd i dlaczego reggae ?

Na początku XX wieku, pompy coraz częściej wyjeżdżają w USA na zarobki, najczęściej na plantacjach bawełny. Przynieść, podczas gdy nieznany dźwięk na Jamajce – amerykańskiego R&B. Reggae w odróżnieniu od, po pierwsze, że w ramach koncepcji reggae oznaczało coś niechlujnie, brudny. I wtedy się zaczęło, że otrzymuje nowy sens, zaczął powoływać się na to, że pochodzi od ludu. Codzienne rzeczy. Rzeczy z getta, z masy. Rzeczy, które ludzie mówią i robią na co dzień, tylko dodali muzykę.

Ważne przesłanie

Ważne przesłanieReggae mówić o prawdziwych ludziach, ludzie, którzy cierpią, jeden z pionierów reggae dźwięk. Doświadczenie ludzi z ulicy, dźwięk getta, natychmiast sąsiadujących z rozwojem filozofii. Z definicji religia uciśnionych izraelskich szybko natknąłem się na zwolenników wśród mieszkańców getta. I, oczywiście, gatunek ten był tak silny, że nie było nic, aby go powstrzymać. Samochód odwiedził Jamajkę, jego parafii został zorganizowany przez rząd, bo miał nadzieję, że jeśli ja mówi, że to nie Bóg, będą mu wierzyć. Wizyta ta wywarła zupełnie odwrotne działanie, ale jeszcze bardziej wzmocniło jego wiarę, rośnie nie chciała wierzyć w jego słowa, jak nie chciał uwierzyć w jego śmierć.

SKA i reggae było przede wszystkim muzyka do gry. Jednak, nowej dekady zaszły zmiany prawdopodobieństwo tego, że muzyka istnieje sama w sobie. Nowa grupa, już nie chciała spełniać życzenia producentów, wymagała twórczej wolności, prawo do samodzielnego podejmowania decyzji o ich piosenek. To były narodziny. Jedna z piosenek, które zostały wskazać początek tej zmiany jest krew i ogień. To był dźwięk, z którym można grać, ale ludzie wolą stać, aby usłyszeć, że piosenka jest o tym, że mówiła o osądzeniu o tym, co się dzieje. Religia miała znaczące miejsce w ale świadomość niesprawiedliwości społecznej i chęć zmiany był gwiazdą przewodnią ten dźwięk. Był to czas wielkich politycznych sporów w Jamajkę.

W takiej atmosferze 1976. trafił w zamachu na Bob Marley i kto, na szczęście przeżył. W tej atmosferze powstał i „dwie siódemki starcie” która znajduje się w jego wizję, aby zwrócić na siebie uwagę światowej opinii publicznej do wydarzeń na Jamajce.

Wyrazić siebie

Wyrazić siebieFilm stał się bardzo popularny poza Jamajki i wiele międzynarodowe uznanie muzyki reggae;  wydał album, który jest pierwszym albumem reggae do tego był w zasadzie tylko który wydawał zbiór singli. Po raz pierwszy, reggae muzycy piszą muzyki na zewnętrznym rynku, niektóre z piosenek, później przyszedł jako Europejskiego ucha. Chociaż wcześnie muzyków wziąć były niewielkie. Pierwszy reggae-gwiazda, która nosiła na scenie był ogromny młodzieży.

Do tej pory rastafari i przestępców, ale wraz z pojawieniem się muzyki reggae, wszystko się zmienia. Wkrótce coraz więcej znanych reggae-muzyków i śpiewał album, można zobaczyć go stopniowo rosnąć. Nawet wtedy został ostrzeżony o fali wzrostu, ale oni nie mogli nawet marzyć, że będzie kilka lat później, ludzie na całym świecie noszą i  zielona błyskawica, bez żadnego związku. Linki do muzyki reggae z wzrostem religia, zwłaszcza w oczach zagranicznych widzów, była tak silna, że przedstawiciele zagranicznych wydawnictw, kiedy przyjechali na Jamajkę w poszukiwaniu talentów, po prostu poszedł podpisać kontrakty z śpiewakami, które nie rosną i nie.

Duży wpływ na międzynarodową dystrybucję muzyki reggae i angielskiego ruchu punkowego. Punk-grupy, zderzenie przetwarzanie radio korzenie reggae utworu, a w tabeli „policjanci i złodzieje” (junior), i w londyńskiej punk-kluby i reggae grają muzykę, bo wtedy nagrywali albumy tylko niewielką ilość punk. Punk publiczności łatwo objął korzenie – chociaż style były bardzo różne, poczucie, że ich nazywano, był to ten sam, wezwanie do buntu wobec istniejącego ustroju były wspólne. Niektóre młode zespoły reggae, takich jak w korzeniach grali razem z angielskim punk grup w projekcie „czas rasizmu”. Jednak, gdy reggae staje się popularna poza granicami kraju, na Jamajce, wszystko znów zaczęło się zmieniać prasowania.