TEORII MUZYKI SPISKOWYCH: REGGAE, CIA I KAPCIE ŚMIERTELNIKÓW

TEORII MUZYKI SPISKOWYCH: REGGAE, CIA I KAPCIE ŚMIERTELNIKÓWBob Marley, bardziej znany jako” ten typ Jamajki z horrorem „No Woman No Cry”, już stał się pop-kulturą dla alternatywnych pistoletów, miękkich narkotyków, z bosymi stopami i grami na błony bębenkowej na ognisko na karaibskiej plaży. I jeśli wszystkie te rzeczy, nie sądzę, że powodują one związek z upadkiem cywilizacji Zachodniej i w ogóle nie wydają się nadmierne zagrożenie dla światowego bezpieczeństwa, to prawda, jest jeszcze jeden – bardzo москзнейсза i zamieszanie-i haseł wolności, pokoju i miłości, wydaje się, powodują odwrotny efekt, czyli nienawiść, cierpienie, zniszczenie i śmierć. Jak to możliwe? Nie wiem zasada „Nie mów mi, jak mam żyć swoim życiem”. czyli odwrotna psychologia, ale pewności nie mam.

Zaufanie było człowiekiem o imieniu Bill Oxley, emerytowany agent CIA, który w wieku 79 lat na łożu śmierci w szpitalu 

Zaufanie było człowiekiem o imieniu Bill Oxley, emerytowany agent CIA, który w wieku 79 lat na łożu śmierci w szpitalu Mercy w stanie Maine przyznał się do zabójstwa Boba Marleya. Nie miał nic do stracenia, lekarze dawali mu kilka tygodni życia.Oxley powiedział, że w ciągu 29 lat służby rządu stanów ZJEDNOCZONYCH, w latach 1974-1985, popełnił siedemnaście zabijania ludzi, społeczeństwa, artystów, naukowców i badaczy, czyli, ogólnie rzecz biorąc, osoby, które rzekomo zagrażają bezpieczeństwu USA (co, jego zdaniem, prawdopodobnie odpowiednik bezpieczeństwa całego świata). Ponadto, Oxley specjalizuje się w niekonwencjonalnych metodach recyklingu, takich jak trucizny, materiały wybuchowe, ataki serca i raka. Metody te muszą być bardziej złożone i skromne, i powinny one ułatwić pokrycie CIA. Osobiście nie wiem, jak posadzić kogoś w powietrzu może być dyskretny, lub czekać tygodni, może miesięcy, do rozwoju choroby, która ma potencjał do rozwiązania jednostki, bezpośrednio zagraża światu, ma sens.

Co doprowadziło Boba Marleya? 

Co doprowadziło Boba Marleya? Z tej Oxley, w 1976 roku Marley zrobił ogromny sukces w tworzeniu rewolucji, wykorzystując muzykę jako narzędzie znacznie bardziej zaawansowanych pocisków i bomb, który chciał stać się wielkim zagrożeniem dla obu Global Status Quo, i anonimowo, twórcy nowego porządku świata (który, w tym samym czasie, dla nowego i starego porządku, wielki sukces). I wiem, że to brzmi jak kwas wizja starego hipisa, ale jeśli jest kropla prawdy w tych słowach (i szczerze wierzę, że tak), to nigdy bardziej emocjonalnie reagować саркастическую uśmiech, wiadomość o tym, komunikaty o błędach, że ktoś chce zmienić świat z ich Instagram kont, tym uśmiechem, który mnie zastępuje troskę o swoich maski, strach, że CIA już wie, a nie między łotwą Marley, śmierci nie było, w przeciwieństwie do warunków, ani nagła, ani pod wodą. Przed ofiarą CIA musiało wysłać kilku oficerów, którzy zebrali Marley House w Kingston, w wyniku czego muzyk doznał kontuzji barku i klatki piersiowej. Według Oxley, to musi być znak ostrzegawczy, ale Marley nie słyszałem (lub, być może, nie poinformował, że to CIA go ostrzec o tym, jak wspomniałem, skomplikowany i idzie nie tak, jak zabójstwo, za pomocą mało znany i wyraźnie dyskretny metoda bombardowania go w domu).

Przez dwa dni po zdarzeniu Marley został zwolniony ze szpitala i poszedłem w Blue Mountains resort jamaica mountains. 

Oto, gdzie zobaczyłem ją Oxley. Potwierdza fałszywy журналистский przejście, przychodzi garza, po czym, nagroda siebie fotografem „New York Times”, robi mu prezent w postaci tenisa Converse All Star, rozmiar 10 (zgodnie z naszym 44.5). W butach został ukryty igła, zainfekowana wirusami i bakteryjne raka (ale w tym samym czasie, wirusami i bakteriami?- podziękowanie. Cenię sobie absurdalność sytuacji, bo uważam, że ma moc i tajemnica sukcesu całej operacji. Wyobraź sobie, że jesteś Bob Marley, dwa dni temu, w domu, jak tylko wyjdzie, aby leczyć rany (fizycznej i psychicznej) w hotelu w górach, do którego pochodzi ten człowiek, pozowanie dla fotografa (i znany) i dar, który daje stołowy… Oxley był pewien, że Marley uciekła od gołego uderzenia, nie wiem.

Pięć lat! później, w maju 1981 roku, Marley zmarł na raka mózgu w szpitalu w Miami. Uważam, że Marley nie była zagrożenie jest tak poważne Wszechświata, jak CIA, może spokojnie czekać pięć lat swojej śmierci, ale nigdy nie dowiemy się, co, jak i sama agencja, a także rząd Stanów Zjednoczonych, kategorycznie odrzuca wszelkie przewijanie homoseksualista, pana Oxley.  Istnieje również teoria, że strony internetowe i blogi poświęcone występowania tej teorii, inspirowane, rozumie się, i autorzy są właśnie władze Stanów Zjednoczonych. Poza tym, ten tekst, myślę, że trochę sceptycznie odnosi się do teorii zabójstwa